• 2022/23 kwiecień

Tydzień 1

3.04.2023 - 7.04.2023

Uczniowie klasy 8b korzystają na zajęciach Algotytmy i programowanie z zakupionych kloców konstrukcyjnych.

Uczniowie korzystali z klocków konstrukcyjnych na lekcji wychowania fizycznego.

Iwona Kapusta

Wielkanoc - przerwa świąteczna

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tydzień 2

10.04.2023 - 14.04.2023

W kwietniu podczas zajęć „ Algorytmy i programowanie” uczniowie klasy szóstej mogli korzystać ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Szóstoklasiści  samodzielnie przygotowali  ślimaczki z ciasta francuskiego.

Tydzień 3

17.04.2023 - 21.04.2023

Uczniowie klasy 8b przygotowali przepyszne Tortille z kurczakiem.

Uczniowie klasy 8a przyrządzili pyszne i zdrowe koktajle owocowe.

W kwietniu podczas zajęć „ Algorytmy i programowanie” uczniowie klasy szóstej mogli korzystać ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Szóstoklasiści  samodzielnie przygotowali   placki ziemniaczane.

Tydzień 4

24.04.2023 - 28.04.2023

Uczniowie klasy 8b przygotowali tosty.

W kwietniu podczas zajęć „ Algorytmy i programowanie” uczniowie klasy szóstej mogli korzystać ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Szóstoklasiści  samodzielnie przygotowali tortille.

Uczniowie klasy 8a wykonywali kolejne konstrukcje z wykorzystaniem klockow lego. Świetnie się przy tym bawili.