• 2022/23 październik

• Galeria zdjęć  #Labolatoria Przyszłości - październik 2022

Tydzień 1

3.10.2022 - 7.10.2022

Pierwsze październikowe zajęcia klasy 6 z wykorzystaniem kloców lego zakupionych w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

Uczniowie klasy drugiej ukladali swoje własne modele z klocków Lego i innych klocków zakupionych z programu #Labolatoria Przyszłości.

Anna Wilk

Zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej w kl 3 z wykorzystaniem Junior Geo Stix zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

Barbara Janik

Wykorzystanie pomocy na zajęciach rewalidacyjnych

Dużym zainteresowaniem cieszą się klocki  Junior Geo Stix. Uczniowie klas 1- 3 podczas zajęć świetlicowych budują z nich własne modele.

Barbara Janik

W niedzielę, 9 października 2022r, podczas Pikniku Rodzinnego uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentowac kilka pomocy zakupionych w ramach programu #Laboratora Przyszłości. Nasi wychowankowie demonstrowali różne zestawy klocków i roboty GeniBoty.

Tydzień 2

10.10.2022 - 14.10.2022

Na zajęciach dodatkowych uczniowie klasy 8b mieli okazję przećwiczyć swoje umiejętności w pracowni kulinarnej, przy pomocy sprzętu otrzymanego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Poprzez zajęcia uczniowie przekonali się, jak ważna jest matematyka w życiu codziennym. Na postawie przepisów kulinarnych, przeliczali potrzebne składniki i wspólnie przygotowali  amerykańskie puszyste placuszki - Pancakes - z dżemem i Nutellą.

Na zajęciach świetlicowych uczniowie pracowali z zestawami Junior GeoStix zakupionych w ramach programu #Laboratoria Przyszłości. Zestaw  stwarza nieograniczone możliwości i inspiruje kreatywność.

Aneta Tutak

Uczniowie klasy czwartej budowali modele z klocków wg własnego pomysłu. Na zjęciach było kreatywnie i wesoło :)

Tydzień 3

17.10.2022 - 21.10.2022

Klasa 8b na drugich zajęciach w pracowni kulinarnej postanowiła przygotować gofry z bitą śmietaną i owocami.

Na zajęciach Algorytmy i programowanie w klasie piątej uczniowie projektowali breloczki w programie Tinkercad.

kl 8a

Na zajęciach świetlicowych uczniowie pracowali z klockami konstrukcyjnymi zakupionymi w ramach programu #Laboratoria Przyszłości. Zestawy pomagają rozwijać kreatywność dzieci, a także ich umiejętności manualne.

Tydzień 4

24.10.2022 - 28.10.2022

Wspólne gotowanie oznacza współpracę i komunikację. Pomaga nauczyć się, w jaki sposób rola każdej osoby jest ważna dla osiągnięcia wspólnego celu.  Uczniowie klasy 8b dobrze to wiedzą i dlatego nie bali się wyzwania jakim są pierogi. Zgrany zespół sprawnie podzielił się zadaniami i przygotował pierogi z truskawami.

Uczniowie klasy piątej na zajęciach Algorytmy i programowanie budowali konstrukcje  wg instrukcji z klocków Lego.

Anna Wilk

Zajęcia dodatkowe z klasa 8a.