• 2022/23 grudzień

• Galeria zdjeć #Laboriatoria Przyszłości - grudzień 2023

Tydzień 1

05.12.2022 - 09.12.2022

Uczeń klasy 8 nagrał przy użyciu sprzętu audio-video Spotkanie z Mikołajem w Centrum Kultury w Tuczępach.

Uczniowie klasy trzeciej piekli pierniczki.

Barbara Janik

Uczniowie klasy piątej przygotowali świąteczne pierniczki oraz ozdoby z masy porcelanowej na choinkę. Pracowali na sprzęcie kuchennym zakupionym w ramach #Labolatoria Przyszłości.

Anna Wilk

Uczniowie klasy szóstej na zajęciach algorytmy i programowanie wykorzystują zakupioną w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości Drukarkę 3D drukują gotowe projekty.

Uczniowie klasy 8b na zajęciach dodatkowych wykonali stroik świąteczny używając zakupionych w ramach programu #Laboratoria Przyszłości pistoletów do kleju na gorąco.

Uczniowie klasy 8a wykonali na zajeciach dodatkocych dekoracje świąteczne przy wykorzystaniu pistoletów i kleju na gorąco otrzymanych w ramach projektu Laboroatoria Przyszłości. Wykonane przez nich prace zdobią wejście do budynku szkoły.

Tydzień 2

12.12.2022 - 16.12.2022

Uczniowie klasy 8bj na zajęciach Algorytmy i programowanie stworzyli własne projekty w aplikacji Tinkercad, a następnie wydrukowali je na Drukarce 3D.

Uczniowie klasy 6 drukują własne projekty na zajęciach algorytmy i programowanie wykorzystując zakupioną w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości Drukarkę 3D.

Uczeń klasy 8b wykonał pracę związaną z Mundialem 2022 przy pomocy wypalarki do drewna.

Zajęcia świetlicowe kl. 1, 3, 5 - dzieci korzystają z klocków konstrukcyjnych.

Barbara Janik

Uczniowie klasy 4 na lekcji wychowania fizycznego tworzą konstrukcje wg dowolnego pomysłu wykorzystując klocki zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Iwona Kapusta

Wykorzystanie klocków Geo Sticks na zajeciach rewalidacyjnych.

Tydzień 3

19.12.2022 - 23.12.2022

Na zajeciach dodatkowych uczniowie klasy 8b udekorowali świąteczne pierniczki korzystając z narzędzi zakupionych do Pracowni Kulinarnej.

Uczniowie klasy 8b na lekcji wychowania fizycznego tworzą konstrukcje wykorzystując klocki Lego zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Iwona Kapusta

Kolejny raz sprzęt audio-video został wykorzystany podczas nagrywania przedstawienia w szkole. Dziś uczeń nagrywał szkolne Jasełka.

Anna Wilk

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie chętnie korzystają z klocków zakupionych z #Labolatoria Przyszłości

Barbara Janik

Podczas zajęć "Algorytmy i programowanie” na zajęciach uczniowie klasy szóstej mogli korzystać z nowego sprzętu kuchennego zakupionego w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Wykonali i pięknie udekorowali pyszne pierniczki.

Uczennice klasy 8b na zajęciach z wychowawcą przy pomocy wypalarki do drewna wykonały bombkę bożonarodzeniową nawiązujacą do programu Laboratoria Przyszłości, następnie udekorowały ją i zawiesiły na choince znajdującej się na korytarzu.